Były reprezentant wróci do Górnika?​

Były reprezentant kraju chce wrócić do Górnika Zabrze – informuje meczyki.pl. Rafał Kurzawa z powod braku gry chce wrócić do PKO Ekstraklasy. 

Na początku października 2020 roku Rafał Kurzawa rozwiązał kontrakt z francuskim Amiens. Miał jeszcze roczną umowę, do czerwca 2021 r., ale z własnej woli ją zakończył.

– Biega sam wokół boiska. Nadwagi nie ma, szczuplutki jest. Widać, że zależy mu na formie – mówił nam trener Marcinków Kępno Jacek Falszewski. – Codziennie idzie w „teren”, przychodzi na siłownię. Ale to nie to samo, co z piłką. Rafał nie ćwiczy razem z zespołem, nie uczestniczy w gierkach. W zasadzie głównie biega – opowiadał Falszewski.

Coraz więcej wskazuje na to, że już niedługo Kurzawa w końcu wróci do gry. Jak informuje meczyki.pl, 28-latek jest coraz bliżej powrotu do Górnika Zabrze. Jak czytamy, 7-krotny reprezentant Polski miał na stole kilka ofert, jednak długo zwlekał z podjęciem decyzji. Teraz jednak zaczął negocjacje z Górnikiem i wszystko wskazuje na to, że obie strony dojdą do porozumienia.

 
Przewiń do góry