Czy Chelsea spróbuje ściągnąć z powrotem E. Hazarda?​

Kupienie Edena Hazarda za 115 milionów euro okazało się jednym z największych niewypałów w historii. Stało się tak, ponieważ Belg między innymi przez swoją otyłość boryka się z ciągłymi kontuzjami. Dziennikarze portalu „Defensa Central” uzyskali informacje, że nad jego powrotem rozmyśla Chelsea.

Eden Hazard został zawodnikiem „Królewskich” w 2019 roku. Według portalu „Transfermarkt” zapłacono za 115 milionów euro, co plasuje go na drugim miejscu najdroższych piłkarzy w historii.

Belg miał z miejsca stać się następcą CR7, ale od półtora roku niemal cały czas boryka się z kontuzjami, a gdy jest zdrowy, nie gra też najlepiej. W madryckim klubie zdobył trzy bramki i zanotował siedem asyst w 35 spotkaniach i jedynie 2176 minut z 7260 możliwych do rozegrania .

Dziennikarze „Defensa Central” twierdzą jednak, że Belg będzie mógł odejść z Madrytu już najbliższego lata. Pomocną dłoń zamierza wyciągnąć jego były klub, czyli Chelsea.

Mimo serii letnich wzmocnień „The Blues” prezentują się w obecnych rozgrywkach poniżej oczekiwań. Niedawno poskutkowało to zmianą trenera – Franka Lamparda zastąpił były szkoleniowiec PSG – Thomas Tuchel.

Londyńczycy wierzą, że na Stamford Bridge Hazard wróci do dawnej dyspozycji. Według hiszpańskich mediów Real może liczyć na ofertę opiewającą na 40-50 milionów euro.

Przewiń do góry