Pedro Tiba wyrzucił Tomasza Rząsę z szatni?

Czy Pedro Tiba wyrzucił z szatni Tomasza Rząsę, dyrektora sportowego Lecha Poznań? Tak twierdzi Krzysztof Stanowski z „Kanału Sportowego”, ale klub dementuje te informacje za pośrednictwem portalu interia.pl

Lech Poznań pozostaje bez zwycięstwa w rundzie wiosennej. W piątek „Kolejorz” tylko zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 0:0, notując czwarty kolejny mecz ligowy bez wygranej.W tabeli jest dziesiąty, bliżej mu do strefy spadku niż miejsca w europejskich pucharach. W czwartek gra w Pucharze Polski z Radomiakiem Radom.
Dwa dni po meczu Krzysztof Stanowski z „Kanału Sportowego” poinformował, że tuż po spotkaniu z Zagłębiem miało dojść do nieprzyjemnej sytuacji w szatni poznańskiego Lecha.

„Pedro Tiba powiedział jedynie, że to nie jest dobry moment na podobne uroczystości. Nie wyrzucał jednak nikogo ani nie zbeształ”. Jak ustaliliśmy, Lech zaprzecza, aby taka scena miała miejsce. Pedro Tiba powiedział jedynie, że to nie jest dobry moment na podobne uroczystości. Nie wyrzucał jednak nikogo ani nie zbeształ. Koszulka, którą miał otrzymać Portugalczyk od dyrektora sportowego klubu została przygotowana z okazji setnego meczu Tiby w barwach poznańskiego klubu. 

Przewiń do góry